GOLD CONTEST - Podsumowanie

Dopiero co ochłonęliśmy po sobocie… I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego - GOLD CONTEST 2018 za nami.. CO TO BYŁ ZA DZIEŃ! Miesiące Przygotowań by na naszym Gliwickim parkiecie wystąpiło 105 grup z całej Polski. Dziękujemy za zaufanie trenerom i rodzicom tancerzy występujących na GOLD CONTEST, nie spodziewaliśmy się że nasz turniej osiągnie tak wysoki poziom taneczny. Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim, którzy w nawet najmniejszy, stopniu przyczynili się do powstania naszej imprezy. Naszemu szanownemu Jury Anna HampelPaweł Gajos GajPiotr CoJest Polarski oraz Adam Szendzielorz za godziny spędzone na czujnym oglądaniu tancerzy i ostatecznie podjęciu jakże ważnej decyzji wręczenia nagród. Naszemu niezawodnemu Prowadzącemu Krzysztof Sojka za genialne poprowadzenie imprezy! Całej ekipie obsługi w składzie trenerów naszego studia, tancerzy i ich rodziców - bez Was nie byłoby nic, to Wy od początku do końca byliście odpowiedzialni za sprawny przebieg imprezy. Naszemu kamerzyście - Anielso Photo & Movie, Pani Fotograf Bożena Nitka - za relację wydarzenia, które już niebawem zostaną opublikowane. Naszemu DJowi odpowiedzialnemu również za oświetlenie Daniel BrzezińskiOSP KSRG Gliwice-Brzezinka - za niezawodne pilnowanie porządku i bezpieczeństwa, Naszemu Ratownikowi Medycznemu Janusz Łucja za to, że czuwał nad wszelkimi ‚usterkami’ jakich doznali tancerze, całe szczęście było ich tyle co nic! 
Wszystkim naszym sponsorom, którzy pomogli nam utrzymać wysoki poziom nagród jak i całego turnieju: 
Zakład Remontowo-Budowlany – Piotr Boguszewski Mikołów, Drukarnia GRAFIS, Janusz Słobodzian – Gliwice , Klapec , Hotel Sylwia Restauracja , Kapadokya Kebab Gliwice - Kozielska 2Kreato - Polska Akademia Rozwoju i Kształcenia Personalnego Lebopoll - Logistics Sp. z o.o. – Wojciech Lerka, Forum GliwiceRóża - kwiaciarnia wysyłkowa, Loping S.C. Bogusława Kijas Andrzej Kijas, Gliwice, Leroy Merlin – Gliwice Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego , Flying Tiger Copenhagen – Gliwice , Arpex , Agencja Reklamy Kokoi StudioMachiko Gymnasticszdrowa krowaChampion Trofea Sportowe, HydroInstalMet Sp. Z o.o. – Zabrze, Juicy Lucy, BGŻ BNP Paribas Bank – Gliwic, Piekarnia Gembolis – Bojszów
Patronom Medialnym Tuba GliwicRadio CCM24gliwiceTelewizja Imperium Gliwice za pomoc w nagłośnieniu GOLD CONTEST.

Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się sukcesem Turnieju i… zacząć się przygotowywać na II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego GOLD CONTEST 2019!!!!

PEŁNA FOTO ORAZ WIDEOREALACJA JUŻ NIEBAWEM! PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ :)