Grafik

SIEDZIBA

Grafik ważny od 1 września 2017 do 30 czerwca 2018

Poniedziałek

Sala 1

16:30 - 17:30
Hip-Hop 9-12 lat Grupa Początkująca
Filip
17:30 - 19:00
eLDe WOW Grupa turniejowa 10-14 lat
Gajos
19:00 - 20:30
eLDe CREW Grupa turniejowa pow. 16 lat
Gajos
20:30 - 21:30
Taniec Użytkowy Nowa Grupa
Paweł

Sala 2

17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup NOWOŚĆ !!!
Krzysiek
18:00 - 19:00
B P U NOWOŚĆ !!!
Krzysiek


Sala 3

16:30 - 17:30
Balet 6-9 lat
Tośka
17:30 - 19:00
Taniec Współczesny/Jazz 8-13 lat
Sandra
19:00 - 20:30
Taniec Współczesny/Jazz pow. 14 lat
Sandra

Wtorek

Sala 1

16:00 - 17:00
Hip-Hop 9-12 lat Kontynuacja wt+czw !!!
Gajos
17:00 - 18:30
eLDe J's Grupa turniejowa 12-16 lat
Gajos
18:30 - 20:00
Let's Dance MOVE Grupa początkująca 12-16 lat
Olivia
20:00 - 21:00
ZUMBA Fitness
Olivia

Sala 2

16:00 - 17:00
Hip-Hop 5-7 lat Grupa turniejowa początkująca 5-7 lat
Olivia
17:00 - 18:00
Zajęcia Ogólno-Rozwojowe 6-12 lat Przyjmujemy ZAPISY !!!
Patrycja
18:00 - 19:00
Pilates Przyjmujemy ZAPISY !!!
Patrycja
19:00 - 20:00
Stretching Przyjmujemy ZAPISY !!!
Patrycja

Sala 3


17:00 - 18:30
eLDe SQUAD Grupa turniejowa 9-13 lat
Tośka
18:30 - 20:00
eLDe FLOW Grupa turniejowa pow. 16 lat
Gajos
20:30 - 21:30
BACHATA NOWOŚĆ !!!
Paweł
Środa

Sala 1

16:30 - 18:00
eLDe JUMP Grupa turniejowa 8-11 lat
Olivia
18:00 - 19:30
Akrobatyka Grupa 6-9 lat
Magda
19:30 - 21:00
eLDe CREW Grupa turniejowa pow. 16 lat
...

Sala 2

15:30 - 16:30
Hip-Hop 3-5 lat Grupa Początkująca
Olivia
16:30 - 17:30
eLDe KIDS Grupa turniejowa 6-8 lat
Ania
17:30 - 18:30
Bajkowe Choreografie 3-5 lat Grupa początkująca
Karolina
18:30 - 19:30
Hip-Hop 13-15 lat Grupa początkująca
Ela
20:00 - 21:00
Taniec Użytkowy Grupa kontynuacja
Paweł

Sala 3

17:00 - 18:30
eLDe WOW Grupa turniejowa 10-14 lat
Toska
18:30 - 19:30
Hip-Hop +30 NOWOŚĆ !!!
Tośka
20:00 - 21:00
ZUMBA Fitness
Ania

Czwartek

Sala 1

16:00 - 17:00
ZUMBA Kids 4-6 lat
Ania
17:00 - 18:30
eLDe J's Grupa turniejowa 12-16 lat
Olivia
18:30 - 20:00
Akrobatyka Grupa 9-12 lat
Magda
20:00 - 21:00
ZUMBA Fitness
Olivia

Sala 2

16:00 - 17:00
Hip-Hop 5-7 lat Grupa turniejowa początkująca 5-7 lat
Olivia
17:00 - 18:00
You Can Baby Dance 3-4 lat NOWOŚĆ !!!
Ania
18:00 - 19:00
Hip-Hop7-9 lat SMYKI Grupa początkująca
Olga

Sala 3

16:00 - 17:00
Hip-Hop 9-12 lat Kontynuacja wt+czw !!!
Tośka
17:00 - 18:30
eLDe SQUAD Grupa turniejowa 9-13 lat
Tośka
18:30 - 20:00
eLDe Flow Grupa turniejowa pow. 16 lat
Olivia
20:00 - 21:00
Taniec Użytkowy Kontynuacja Grupa Zaawansowana
Paweł
Piątek

Sala 1

16:30 - 17:30
eLDe KIDS Grupa turniejowa 6-8 lat
Ania
17:30 - 19:00
Taniec Współczesny/Jazz 8-13 lat
Sandra
19:00 - 20:30
Taniec Współczesny/Jazz pow. 14 lat
Sandra
20:30 - 21:30
Taniec Użytkowy
...

Sala 2

16:30 - 17:30
Hip-Hop 4-6 lat NOWOŚĆ !!! - Grupa początkująca, zajęcia prowadzone w języku angielskim
Olivia
17:30 - 18:30
Zajęcia Ogólno-Rozwojowe 6-12 lat Przyjmujemy ZAPISY !!!
Patrycja
18:30 - 19:30
Pilates Przyjmujemy ZAPISY !!!
Patrycja
19:30 - 21:30
ROZTAŃCZENIE !!!
Olivia/Tośka/Filip/Olga/Ela

Sala 3

16:30 - 17:30
Balet 6-9 lat
Tośka
18:00 - 19:30
eLDe JUMP Grupa turniejowa 8-11 lat
Olivia
19:30 - 12:30
ZUMBA Fitness
Patrycja

Sobota

Sala 1

10:00 - 10:45
Baby Dance 2-3 latka Zajęcia dla dzieci wraz z opiekunem Gr. 1
Patrycja
11:00 - 11:45
Baby Dance 2-3 latka Zajęcia dla dzieci wraz z opiekunem Gr. 2
Patrycja
12:00 - 13:00
Kids Dance 4-7 lat Animacje taneczne
Patrycja
13:30 - 15:00
Akrobatyka 9-12 lat Klasa Mistrzowska !!!
Magda
15:00 - 16:00
Zajęcia Ogólno-Rozwojowe 6-12 lat Przyjmujemy ZAPISY !!!
Magda

Sala 2



Sala 3





POZA SIEDZIBĄ

Grafik poza Siedzibą dostępny wkrótce !!!

Poniedziałek


Wtorek


Środa

Czwartek