Grafik

SIEDZIBA

W OKRESIE WAKACYJNYM ZAJĘCIA NIE ODBYWAJĄ SIĘ!!!
Grafik ważny od 3 września 2018 do 30 czerwca 2019

Poniedziałek

Sala 1

15:30 - 16:30
...
...
...
16:30 - 18:00
eLDe KIDS
Grupa turniejowa 6-8 lat
Gajos
18:00 - 19:30
eLDe WOW
Grupa turniejowa 10-14 lat
Gajos
19:30 - 21:00
eLDe FLOW
Grupa turniejowa pow. 16 lat
Gajos
21:00 - 22:00
Taniec Użytkowy
Grupa początkująca
Samanta

Sala 2

15:00 - 16:00
...
...
...
16:00 - 17:30
Hip-Hop 9-12 lat
Grupa początkująca
Filip
17:30 - 18:30
Balet 6-9 lat
Kontynuacja
Tośka
18:30 - ...
Lekcje Indywidualne
.
.

Sala 3

15:30 - 16:30
...
...
...
.
.
.
.
18:00 - 19:30
Taniec Współczesny/Jazz 11-14 lat
Grupa początkująca
Sandra
19:30 - 21:00
Taniec Współczesny/Jazz
Grupa turniejowa pow. 15 lat
Sandra

Wtorek

Sala 1

15:00 - 16:00
...
...
...
.
.
.
.
17:30 - 19:00
eLDe J's
Grupa turniejowa 12-16 lat
Gajos
19:00 - 20:30
eLDe CREW
Grupa turniejowa pow. 16 lat
Magda
20:30 - 21:30
ZUMBA Fitness
Grupa otwarta
Olivia

Sala 2

15:00 - 16:00
...
...
...
16:00 - 17:00
eLDe FREEZE
Grupa turniejowa 5-7 lat
Olivia
17:00 - 18:00
Melbourne Shuffle 8-14 lat
Przyjmujemy ZAPISY !!!
Paulina
18:00 - 19:00
Pilates
Przyjmujemy ZAPISY !!! MAX 8 osób na grupę
Patrycja
19:00 - 20:30
Lekcje Prywatne
....
???

Sala 3

15:00 - 16:00
...
...
...
16:30 - 17:30
Śpiewaj i Tańcz 8-12 lat
Grupa początkująca
Tośka
17:30 - 19:00
eLDe SQUAD
Grupa turniejowa 9-13 lat
Tośka
19:00 - 20:00
Latino Solo
Przyjmujemy ZAPISY !!!
Patrycja
21:00 - 22:00
Taniec Użytkowy
Grupa początkująca
Dmitriy

Środa

Sala 1

15:00 - 16:30
...
...
...
16:30 - 18:00
eLDe JUMP
Grupa turniejowa 8-11 lat
Olivia
18:00 - 19:30
eLDe WOW
Grupa turniejowa 10-14 lat
Tośka
19:30 - 21:00
eLDe FLOW
Grupa turniejowa pow. 16 lat
Olivia

Sala 2

15:00 - 16:30
...
...
...
16:30 - 17:30
Balet
Grupa początkująca 6-9 lat
Tośka
17:30 - 18:30
Bajkowe Choreografie 3-5 lat
Grupa początkująca
Karolina
18:30 - 20:00
Hip-Hop 12-15 lat
Grupa początkująca
Ela
20:00 - 21:00
Tango Argentino
Grupa początkująca
Hector

Sala 3

15:00 - 16:30
...
...
...
16:30 - 18:00
Akrobatyka
Grupa kontynuacja 6-9 lat
Magda
18:00 - 19:30
eLDe KIDS
Grupa turniejowa 6-8 lat
Ania
19:30 - 21:00
Taniec Współczesny/Jazz
Grupa turniejowa pow. 15 lat
Sandra

Czwartek

Sala 1

15:00 - 16:00
...
...
...
.
.
.
.
17:30 - 19:00
eLDe J's
Grupa turniejowa 12-16 lat
Olivia
19:00 - 20:30
Akrobatyka
Grupa kontynuacja 9-12 lat
Magda
20:30 - 21:30
ZUMBA Fitness
Grupa otwarta
Olivia

Sala 2

15:00 - 16:00
...
...
...
16:00 - 17:00
eLDe FREEZE
Grupa turniejowa 5-7 lat
Olivia
17:00 - 18:00
Hip-Hop z elementami akrobatyki 4-6 lat (YCBD)
Grupa początkująca
Ania
18:00 - 19:00
Hip-Hop 6-9 lat
SMYKI Grupa początkująca
Olga
19:00 - 20:30
Lekcje Indywidualne
.
.

Sala 3

15:00 - 16:00
...
...
...
16:00 - 17:00
Taniec Nowoczesny 5-8 lat (ZUMBA KIDS)
Grupa początkująca
Ania
17:30 - 19:00
eLDe SQUAD
Grupa turniejowa 9-13 lat
???
19:00 - 20:30
eLDe CREW
Grupa turniejowa pow. 16 lat
???
20:30 - 21:30
Taniec Użytkowy
Kontynuacja
Paweł
Piątek

Sala 1

15:00 - 16:30
...
...
...
16:30 - 18:00
Taniec Współczesny/Jazz 7-10 lat
Grupa początkująca
Sandra
18:00 - 19:30
Taniec Współczesny/Jazz 11-14 lat
Grupa początkująca
Sandra
19:30 - ...
Roztańczenie
Grupy turniejowe
Olivia/Tośka/Filip/Olga/Ela


Sala 2

15:30 - 16:30
Taneczne choreografie
NOWOŚĆ !!! - Grupa początkująca 6-9 lat
Olivia
16:30 - 17:30
Taniec Nowoczesny z Językiem Angielskim 4-6 lat
NOWOŚĆ !!! - Grupa początkująca, połączenie tańca z lekcją języka
Olivia
17:30 - 18:30
Balet 6-9 lat
Kontynuacja
Tośka
18:30 - 19:30
Pilates
NOWOA GRUPA !!!
Patrycja
19:30 - 20:30
Tango Argentino
Grupa kontynuacja
Hector

Sala 3

15:30 - 16:30


16:30 - 18:00
Akrobatyka 5-7 lat
Grupa początkująca
Magda
18:00 - 19:30
eLDe JUMP
Grupa turniejowa 8-11 lat
Olivia
...
...
...
...

Sobota

Sala 1

.
.
.
.
11:00 - 12:00
Animacje Taneczne 3-5 lat (KIDS DANCE)
Grupa początkująca
Karolina
12:00 - 13:00
Animacje Taneczne 5-8 lat (KIDS DANCE)
Grupa kontynuacja
Karolina
13:30 - 15:00
Akrobatyka 9-12 lat
Klasa Mistrzowska !!!
Magda

Sala 2

...
...
...
...
.
.
.
.
...
...
...
...
...
...
...
...

Sala 3

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

POZA SIEDZIBĄ

Grafik ważny od 3 września 2018 do 30 czerwca 2019

Poniedziałek

13:00 - 14:00
Przedszkole - Chatka Uszatka GLIWICE
Trwają ZAPISY !!!
Olivia
15:00 - 16:00
Zamek Toszek - Grupa Przedszkolna
Trwają ZAPISY !!!
Olivia
16:00 - 17:00
Zamek Toszek - Grupa Podstawówka
Trwają ZAPISY !!!
Olivia
17:30 - 18:30
ZUMBA Fitness - Karczma Myśliwska TOSZEK
Trwają ZAPISY !!!
Olivia
18:30 - 19:30
ZUMBA Fitness - Gimnazjum SOŚNICOWICE
REAKTYWACJA !!! - Trwają ZAPISY !!!
Patrycja

15:00 - 16:00
Grupa początkująca 4-6 lat - GOK Rudziniec - SP PONISZOWICE
Trwają ZAPISY !!!
Ania
16:00 - 17:30
SWEET - GOK Rudziniec - SP PONISZOWICE
Trwają ZAPISY !!!
Ania
17:30 - 19:00
STARS - GOK Rudziniec - SP PONISZOWICE
Trwają ZAPISY !!!
Ania

17:00 - 18:30
SP nr 1 Świętochłowice - Klasy 1-3
Trwają ZAPISY !!!
Magda
18:30 - 20:00
SP nr 1 Świętochłowice - Klasy 4-7
Trwają ZAPISY !!!
Magda
Środa

13:30 - 14:30
SP Rudno - Taniec Nowoczesny - Grupa Przedszkolna
NOWOŚĆ - Trwają ZAPISY !!!
Olivia
14:30 - 15:30
SP Rudno - Taniec Nowoczesny - Grupa Podstawówka
NOWOŚĆ - Trwają ZAPISY !!!
Olivia

17:00 - 18:00
SP Paczyna - Taniec Nowoczesny
NOWOŚĆ !!! - Trwają ZAPISY !!!
Filip

14:30 - 15:15
Przedszkole Stokrotka - Gliwice - Gr. Młodsza
Trwają ZAPISY !!!
Monika
15:15 - 16:00
Przedszkole Stokrotka - Gliwice - Gr. Starszaków
Trwają ZAPISY !!!
Monika
Czwartek
13:00 - 13:45
Przedszkole Kot w Butach - Gliwice
Trwają ZAPISY !!!
Monika
Piątek
14:00 - 14:45
Tęczowa Kraina Filomaty - Gliwice - Gr. 1
Trwają ZAPISY !!!
Monika
14:45 - 15:15
Tęczowa Kraina Filomaty - Gliwice - Gr. 2
Trwają ZAPISY !!!
Monika