Michał Baran

Michał Baran – tancerz, choreograf oraz instruktor od 4 lat związany z krakowskimi studiami tańca.

Przez swoje taneczne życie zdołał poznać wiele styli, ale to właśnie hip hop rozpalił w nim największą ciekawość i odcisnął piętno na jego aktualnym tańcu. Jak sam mówi, podstawy hip hopu to fundament, na którym dopiero możemy budować naszą taneczną indywidualność.

Jego styl charakteryzuje się dużą dynamiką, zawsze stara się oddać charakter muzyki i stworzyć coś co będzie jej nieodłączną częścią.

Michał jest założycielem marki Addiction, która u swojej genezy ma za zadanie rozwijanie ludzi i tworzenie z nimi projektów, warsztatów oraz pokazów tanecznych. Jego zajęcia charakteryzują się niecodziennym podejściem do ucznia. Zawsze stara się bliżej poznać ludzi, z którymi współpracuje, bo jak sam mówi, tylko wtedy efekty są zadowalające i pojawiają się one dużo szybciej niż moglibyśmy się tego spodziewać.

Przez całe swoje życie wziął udział w niezliczonych lekcjach prowadzonych przez topowych choreografów oraz pedagogów zarówno z Polski, jak i ze świata.

Wśród jego nauczycieli pojawiają się takie nazwiska jak:

Thierry Verger, Matthew tseng, Sayquon Troy Keys, Cass Smith, Davin Jamison, CJ Salvador, Diana Matos i wiele, wiele innych.

Choreografował on również wiele projektów, występował w pokazach komercyjnych, współpracował też z wieloma firmami min. H&M Polska, brał również udział w programach telewizyjnych min. Got to Dance czy You Can Dance.

 

Na jego zajęciach możecie spodziewać się pracy nad tym, co do tej pory udało wam się osiągnąć, ale także całkowicie innego spojrzenia na niektóre taneczne tematy.

Zawsze stara się pamiętać o tym, że człowiek rozwija się całe życie i w taki sam sposób traktuje profesje, której poświęcił większość swojego życia.

Indywidualizm w tańcu to klucz do sukcesu choreografa, tego stara się nauczyć ludzi, którzy zaufali mu na tyle, że współpracują z nim już lata.