Monika 'Tośka' Mazur

Monika TOŚKA Mazur

Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Na początku tańczyła w formacji tanecznej Salake gdzie zdobyła umiejętność tańca irlandzkiego i stepowania. Przez kolejne lata szkoliła się pod okiem znakomitych tancerzy nie tylko polskich ale również zagranicznych.

Od 2008 roku nabywa swoje umiejętności w Studio Tańca Let's Dance w stylach taki jak New Age, Commercial, Hip - Hop, Taniec Współczesny, Jazz. W między czasie podszkoliła swoje umiejętności baletowe w prywatnej szkole im. M.M. Szewczenko. Aktualnie Studentka Państwowego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach i właśnie tam spełnia się na deskach teatrów w Polsce, z którymi współpracuje jako tancerka, aktorka czy wokalistka. M.in „Zemsta Nietoperza”
„Za horyzontem wyobraźni” „Miłość Ci wszystko wybaczy” „Księżniczka Czardasza”
Od strony muzycznej współpracuje z kompozytorami z którymi występuje na scenach w Polsce. Tancerka w grupie eLDe CREW z którą zdobywa czołowe miejsca na turniejach ogólnopolskich jak i wojewódzkich. Występowała na różnych pokazach tanecznych oraz imprezach sportowych np. Piast Gliwice a wcześniej na meczach Gliwickiego Towarzystwa Koszykówki. Jest także trenerką grupy turniejowych eLDe WOW oraz eLDe SQUAD oraz grup początkujących. Prowdziła zajęcia w Świętochłowicach, gdzie trenowała grupy takie jak: eLDe FRESH i eLDe BOUNCE. Stawia na wszechstronność taneczną. W swojej pracy instruktorskiej dużą uwagę poświęca technice oraz zwraca uwagę na dokładność i precyzję wykonania w choreografiach jak i w kombinacjach tanecznych. Na zajęciach panuje miła i radosna atmosfera.  Nie zaprzestaje w swoim dalszym rozwoju tanecznym. Certyfikowana trenerka form tanecznych: Hip - Hop, Bboying, Popping, Locking.. Oprócz tańca jej wielką pasją jest śpiew, który również szkoli od dziecięcych lat. Monika jest wszechstronną tancerką co udowadnia prowadząc zajęcia z hip-hopu jak i tańca klasycznego , dodatkowo jest animatorką Tanecznych Urodzin Let's Dance!!