Monika 'Tośka' Mazur

Monika TOŚKA Mazur

Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 6 lat. Na początku tańczyła w formacji tanecznej Salake gdzie zdobyła umiejętność tańca irlandzkiego i stepowania. Przez kolejne lata szkoliła się pod okiem znakomitych tancerzy nie tylko polskich ale również zagranicznych.

Od 2008 roku nabywa swoje umiejętności w Studio Tańca Let's Dance w stylach taki jak New Age, Commercial, Hip - Hop, Taniec Współczesny, Jazz. W między czasie podszkoliła swoje umiejętności baletowe w prywatnej szkole im. M.M. Szewczenko. Aktualnie Studentka Państwowego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach.

Tancerka w grupie eLDe CREW z którą zdobywa czołowe miejsca na turniejach ogólnopolskich jak i wojewódzkich. Występowała na różnych pokazach tanecznych oraz imprezach sportowych np. Piast Gliwice a wcześniej na meczach Gliwickiego Towarzystwa Koszykówki. Była także trenerką grupy eLDe WOW oraz eLDe SQUAD, obecnie prowdzi zajęcia także w Świętochłowicach, gdzie trenuje grupy takie jak: eLDe FRESH i eLDe BOUNCE.

Nie zaprzestaje w swoim dalszym rozwoju tanecznym. Certyfikowana trenerka form tanecznych: Hip - Hop, Bboying, Popping, Locking.. Oprócz tańca jej wielką pasją jest śpiew, który również szkoli od dziecięcych lat. Monika jest wszechstronną tancerką co udowadnia prowadząc zajęcia z hip-hopu jak i baletu, dodatkowo jest animatorką Tanecznych Urodzin Let's Dance!!