Paweł GAJOS Gaj

Paweł GAJOS Gaj

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2006 roku. Szkolenia na całym świecie pozwoliły mu szybko podnieść swój poziom umiejętności tanecznych, szkolił się między innymi w: Los Angeles w szkołach tańca: Debbie Reynolds, Millennium Dance complex, Movement Lifestyle.
Szkolił się też w Paryżu w Harmonic Dance Studio oraz w Londynie w Pineapple Dance Studio oraz Studio 68.
Gajosa zajęcia charakteryzuje duża ilość funu, jego choreografie charakteryzuje duża przestrzenność ruchów, klasyczne dla jego osoby są mocne uderzenia i muzykalność, która nie jest oczywista a przez to bardzo ciekawa... Jego styl jest bardzo mocny, czysty, jego zajęcia są idealne aby przypomnieć sobie i zrozumieć dlaczego tańczymy, że to ma nam sprawiać naprawdę czysty fun, dlatego zawsze kończą się uśmiechem na twarzy.

Ambitny, pracowity, zdolny tancerz, który błyskawicznie łapie dobry kontakt z każdą osobą. Jego największym atutem jest to, że potrafi zarażać ludzi swoją pasją, dobrze się przy tym bawiąc... Jego polisą na taniec są słowa "dance is fun".
Prowadzi warsztaty oraz obozy w wielu miastach w Polsce. Jest współtwórcą ogólnopolskich warsztatów ROZP***DOL Workshops.