Turniej - GOLD Contest

II Ogólnopolski Turniej Tańca - GOLD Contest 2019

 

OFICJALNE WYNIKI:

 

ETIUDY

 

Do 8 lat mini formacje:

 

I msc – FD KIDS

II msc – Flexi Kids

III msc -  VIVERO MINI

 

 

Do 8 lat Formacje:

 

I msc – Dinusie I

II msc – Orange – „Formacja Taneczna Kolory”

III msc – Carmenki

IV – Yellow – „Formacja Taneczna Kolory”

 

 

9-11 Duety

 

I msc – Lena Duławska i Hanna Stokłosa

II msc – Maja Kurek i Sara Kotyza

III msc – Agata Szweter i Amelia Zimny

IV msc – Roksana Mazur i Emilia Stol

V msc – Kajetan Kosik i Magdalena Kulawik

VI msc – Amelia Pitry i Pola Rakowska – Sissuh

Wyróżnienie – Martyna Kujawa i Martyna Rutkowska

 

9-11 Mini Formacje

 

I msc – Vivero M Kids

II msc – Flow-ers

III msc – Perły

IV msc – Flawless

V – Mini Skaza

VI – Fleksi Junior

 

9-11 Formacje

 

I msc – Flow-ers

II msc – Figlarnia

III msc – Małe Dino 1

IV msc – Mini Swing

V msc – Gaduły II

VI – Figiel

 

12-14 Duety

 

I msc – Karolina Mikołajec i Magdalena Szweter

II msc – Ofelia Sobik i Małgorzata Adynowska

III msc – Miriam Polednik i Klaudia Rycka

IV msc – Maria Kozieł i Hanna Podedworna

V msc – Alicja Hryciuk i Laura Linek

VI msc – Maja Nowak i Julia Stasiak

Wyróżnienie – Maria Mazur i Maja Siuda

Wyróżnienie – Anna Dębińska i Martyna Dębińska

 

12-14 Mini Formacje

 

I msc – Impuls III

II msc – Vivero M Junior

III msc – Millenium Junior Team

IV msc – Ifly

V msc – ExJazz Top

 

12-14 Formacje

 

I msc – Skaza

II msc – Jarzębinki

III msc – Vivero M junior

IV msc – Sigma Senior

V msc – Ad Astra Junior

VI msc – Impuls V

Wyróżnienie – Progres

Wyróżnienie – Ecarte

Wyróżnienie – Mały Tess

 

Powyżej 15 Duety

 

I msc – Judyta Kuśka i Anna Szebesta

II msc – Agnieszka Gorasdza i Klaudia Gorasdza

III msc – Katarzyna Kuchta, Katarzyna Wsół

IV msc – Maja Ludwikowska i Jakub Dykta

V msc – Kinga Czekaj i Julia Domagalska

VI msc – Marzena Biesiok i Julia Staszek

Wyróżnienie – Barbara Jung i Dominika Roman

Wyróżnienie – Zuzanna Kopeć i Alena Kozogladiuk

Wyróżnienie – Sonia Olejnik i Piotr Wawrzynek

Wyróżnienie – Maria Wasilewska i Iryna Polishchuk

Wyróżnienie – Wiktoria Lewandowska i Antonina Woźniak

 

 

Powyżej 15 Mini Formacje

 

I msc – Inspiracja

II msc – Lymony

III msc – Impuls II Mini

IV msc – Vivero Master Vive

V msc – Za mgłą

VI msc – Reakcja

 

 

Powyżej 15 Formacje

 

I msc – Poruszenie

II msc – Impuls I

III msc – Dino

IV msc – Vivero Master

V msc – FD 1

VI msc – Tess I

 

 

GRAND PRIX KATEGORII ETIUDY TANECZNE – GRUPA J

 

 

SHOW DANCE

 

Do 8 lat Mini Formacje

 

I msc – Fleksi Mini

 

Do 8 lat Formacje

 

I msc – Mini Reaktywacja

II msc – Szok Mini Show

III msc – Fun

IV msc – Mini Flex

V msc – Gadułki

 

9-11 lat Duety

 

I msc – Amelia Pitry i Pola Rakowska Sissuh

II msc – Paulina Jędrzejkiewicz i Julia Rusin

III msc – Martyna Langosz i Emilia Gałysa

 

9-11 Formacje

 

I msc – AD Astra Junior 2

II msc – Mała Reaktywacja

III msc – Promyczki

IV msc – Mały Tess I

V msc – Flash Dance Dzieci

Wyróżnienie – Mili Jazz Kids

Wyróżnienie – Szok Fresh Dzieci

 

12-14 Mini Formacje

 

I msc – Szok Fresh Juniorzy

II msc – Zozolki

III msc – Yakatakata ST

 

12-14 Formacje

 

I msc – Szok Fresh Juniorzy

II msc – Flash Dance Junior

III msc – Antidotum II

IV msc – FunkyFree Koziorożce

V msc – AD Astra Junior

VI msc – Forma

Wyróżnienie – Respekt

Wyróżnienie – Reaktywacja

 

Powyżej 15 Duety:

 

I msc – Kamil Osika i Eliza Dylewska

II msc – Zuzanna Kopeć i Anna Petrenko

III msc – Maja Gabryś i Aleksandra Wróbel

IV msc – Julia Sykuła i Sonia Baron

 

Powyżej 15 Formacje:

 

I msc – Impuls II

II msc – AD Astra

III msc – Antidotum III

IV msc – Beznazwy

 

GRAND PRIX KATEGORII SHOW DANCE: GRW JAZZ

 

 

STREET DANCE

 

Do 8 Lat Formacje

 

I msc – Dinusie 2

2 msc – Progress Kids

3 msc – Carmenki

4 msc – Gaduły III

 

9-11 Duety:

 

I msc – Antonina Szott i Magdalena Michalak

II msc – Maja Hrapkowicz i Martyna Ryłko

III msc – Tola Gabryś i Maja Matusik

IV msc – Ola Chłosta i Ola Kołodziejska

V msc – Lena Tartas i Antek Żebrowski

 

9-11 Mini Formacje

 

I msc – Szok Dzieci

II msc – Be Yourself Kids

III msc – Oreo Kids

IV msc – Dino Boys

V msc – Rozrabiaki Max

VI msc – China Gang

 

9-11 Formacje

 

I msc – Cwibaki

II msc – Szok Dzieci

III msc – GRW Kids

IV msc – Trajkotki

V msc – Young Generation

VI msc – SD Rebels

Wyróżnienie – Małe K2

 

12-14 Duety

 

I msc – Martyna Bogdanowicz i Brajan Sobania

II msc – Julia Kubecka i Julia Kempa

III msc – Wiktoria Jordanek i Adrianna Słomka

IV msc – Zuzia Jura i Kinga Wróbel

V msc – Agata Blacha i Wiktoria Kuś

VI msc – Sandra Łukasiewicz i Oliwia Balas

 

12-14 Mini Formacje

 

I msc – Kickersi

II msc – Pozytywne Wariaty

III msc – Be Yourself

IV msc – Kinder Mafia

V msc – Fresh Beat

 

12-14 Formacje

 

I msc – Stars

II msc – Cool Dancing Bboys

III msc – Reaktywacja

IV msc – Szok Juniorzy

V msc – FreshConnect

VI msc – Move Gang

Wyróżnienie – TDK Crew

Wyróżnienie – Skaza

Wyróżnienie – Klika

 

Powyżej 15 Duety:

 

I msc – Maria Wasilewska i Paweł Bartkowski

II msc – Zuzanna Ruda i Julia Koj

III msc – Ania Szpecht i Pascal Sossna

IV msc – Agnieszka Hanusek i Julia Czylok

V msc – Alicja Wołoszyn i Wiktoria Hogiel

VI msc – Sara Jarocka i Kamila Krakowczyk

 

Powyżej 15 Mini Formacje:

 

I msc – S Crew

II msc – Musesze

III msc – Black Milk Crew

IV msc – Dino Boys Team

V msc – Vivero Crew

VI msc – Get Over It

 

Powyżej 15 Formacje:

 

I msc – So What?!

II msc – O co chodzi

III msc – Screw Loose

IV msc – Tornado Dream Team

IV msc – Zakocz

V msc – K2 Kadra

V msc - Flavours

VI msc – Skaza

 

GRAND PRIX KATEGORII STREET DANCE – YOU KNOW

 

JUŻ NIEBAWEM INFORMACJE O III COLD CONTEST! :)

 

 

Media o GOLD CONTEST:

Telewizja Imperium Gliwice: KLIK

Tuba Gliwic: KLIK

TVP3 Katowice: KLIK

Gliwice24: KLIK